تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی

آشنایی ما با نحوه کار و روش اپراتوری دستگاه های تست و اندازه گیری مختلف نظیر نمونه های مختلف دستگاه تست و عیب یاب کابل، نمونه های مختلف دستگاه اندازه گیری، نمونه های مختلف منبع ولتاژ و جریان آزمایشگاهی و سایر تجهیزات کارگاهی؛ باعث گردیده است تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن است این دستگاه ها را عیب یابی و تعمیر کنیم.

30

تعمیر دستگاه های اندازه گیری


شامل نمونه های مختلف مولتی متر، ولت متر، LCR متر و...
25

تعمیر منابع ولتاژ و جریان


شامل نمونه های مختلف منبع تغذیه DC، دستگاه های ترزیق جریان و ولتاژ
20

تعمیر تجهیزات ابزار دقیقی


نمونه های مختلف سنسور، ترانسدیوسر، ترانسمیتر و نمایشگرهای مروبطه (میتر)
40

تعمیر دستگاه های متفرقه


شامل نمونه های مختلف دما سنج، دور سنج، ترازو، فلو سنج و...

در تعمیرگاه ما، تجهیزات با دقیقترین و به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی تعمیر و تست می شوند. جهت مشاهده لیست تجهیزات کارگاهی ما به این صفحه مراجعه نمایید.

  • تقریبا بیش از 30 درصد تجهیزات فوق دارای مشکلات فنی مکانیکی نظیر خرابی سلکتور، خرابی سوکت های ورودی/خروجی، شکستگی نمایشگر و... بودند و ما تمامی آنها را تعمیر کردیم.
  • در صورت نیاز مشتری، امکان کالیبره کردن دستگاه های تعمیری توسط آزمایشگاه های کالیبراسیون همکار ما وجود دارد.
  • امکان انجام عملیات تعمیر و نوسازی تجهیزات، در مکان مشتری نیز امکان پذیر است.

ما بر خلاف آزمایشگاه های کالیراسیون، که فقط کالیبره بودن یا معیوب بودن دستگاه را مشخص کرده و در صورت خراب بودن دستگاه، هزینه کالیبراسیون را از مشتری دریافت می کنند؛ عملیات تعمیر و کالیبره دستگاه ( با صدور گواهی کالیبره ) را با هم انجام می دهیم. به یاد داشته باشید، تنها در صورتی از شما هزینه دریافت می شود که دستگاه شما تعمیر شده و موفق به دریافت گواهی کالیبراسیون شود.